,

Victoria’s Secret Kızları Paris’e Özel Jet ile Vardı Bile (Fotoğraf Albümü)

Victoria’s Secret Kızlarının New York’tan Paris’e Özel Jet ile Yolculuğu ve Paylaştıkları Çılgın Fotoğraflar

Victoria’s Secret Show’unun, Paris’te gerçekleşmesine çok az bir süre kaldı ve modeller halihazırda Paris’e varmış durumda. Dün, New York’tan özel bir  (VS temalı) jetle Fransa’ya doğru yola çıktılar, ancak kalkıştan önce tabii ki bir mini fotograf çekilerek yetinmediler. Kızlar, pembe “Victoria’s Secret Paris 2016” tişörtleri, kot pantolonları, siyah hoodies ve çizmelerini giymişlerdi. İşte hayalleri süsleyen bir yolculukltan kareler.

All aboard the Angel jet. Next stop: Paris! 🇫🇷 #VSFashionShow

A photo posted by Victoria's Secret (@victoriassecret) on

Joan Smalls, Lily Donaldson, Bella Hadid ve Kendall Jenner bir bavul taşıyıcısı ile dolaştılar.

Ayrıca, Fransız bayrakları ve Eyfel Kulesi maketleri ile de poz verdiler.

Kızlar, Bella’nın Instagramın’da hashtag’le belirttiği gibi “Buddy System” ile birbirlerinden ayrılmadılar

Buddy system 🎟💅🏼👅

A photo posted by Bella Hadid (@bellahadid) on

Adriana Lima ve Lais Ribeiro’nun da kendi bayrakları var.

💋💋💋💋

A video posted by Adriana Lima (@adrianalima) on

Ve Josephine Skriver da öyle.

we have arrived 😍 #Vsfashionshow

A photo posted by Josephine Skriver (@josephineskriver) on

Romee Strijd, arkadaşı VS Angels ile birlikte poz verdi.

Here we go ✨💕 #VSFS2016

A photo posted by Romee Strijd (@romeestrijd) on

Elsa Hosk otobüste eğlenceli bir grup fotoğrafı paylaştı.

Angels are off to PARIS! #VSFS2016 ❤️💕💖💞❤️

A photo posted by elsa hosk (@hoskelsa) on

Sara Sampaio, heyecanını böyle gösterdi (harika kot pantolonu ile)

And we are off to paris 🤗🤗🤗❤️ #vsfsparis16 #vsfs2016 #vsfashionshow

A photo posted by Sara Sampaio (@sarasampaio) on

Alessandra Ambrosio kalkıştan önce gülümserken

Angel Take Over ✌️️🇫🇷

A photo posted by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Kokpiti bile işgal ettiler.

Taking off …. 💕✈️💕 next stop #Paris #vsfsparis16 🇫🇷

A photo posted by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Uçakta yolculuk rahat geçti. Taylor Hill ve Romee Strijd çizgili Victoria’s Secret havlu ve torbaları ile çok mutluydu

Görünüşe göre çizgili yastıklar ve göz maskeleri de varmış.

On my way … 💓✈️ #vsfs @victoriassecret #vsfsparis16

A photo posted by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Elsa Hosk ve Stella Maxwell’in bacakları pek sığmamış gibi gözüksede.

We here! 💞💖💕 #VSFashionshow Paris!

A photo posted by elsa hosk (@hoskelsa) on

Martha Hunt ve Lily Aldridge uçuşa hazır, şampanyayı yudumladı.

🍸🍸✈️🇫🇷👌 @lilyaldridge coming for ya #VSfashionshow

A photo posted by Martha Hunt (@marthahunt) on

Ve Skriver ve Tookes birkaç polaroid ile gezerken, fotoğrafları ayrıca ölümsüzleştirmek istediler.

Hope you're ready for us, Paris. 😉✈️ #VSFashionShow #regram @jastookes @josephineskriver

A photo posted by Victoria's Secret (@victoriassecret) on

Ve son olarak tüm video’yu buradan görebilirsiniz.

Bonjour, Paris! The Angels have landed. The show films 11/30, and you can watch it 12/5! #VSFashionShow

A video posted by Victoria's Secret (@victoriassecret) on