, ,

Victoria’s Secret Defilesine Haftalar Kala Mankenlerin 7 Dahiyane Spor Programı

İşte Mankenlerin Spor Programı

Victoria’s Secret sadece birkaç hafta uzaklıkta, bu da yürüyen modellerin (toplam 52 tane – en kalabalık yıl) hepsinin vücutlarını mükemmelleştirmek işi oldukça zorlaşıyor demektir. Evet, kuşkusuz bu kadınların inanılmaz rakamları var ama kanatlı süper model olsanız da, her egzersiz sizin için mükemmel değil olmayabilir. Vücudunda bir değişiklik yapma kararı tutarlılıktır ve sevdiğiniz bir egzersiz bulmanız gerekir; böylece kendinize daha çok bağlı kalırsınız. Gigi Hadid’in asla koşu bandında görmedik, ama hepimiz New York’ta Gotham Gym’de Rob Piela ile boks ve eğitimi aldığını biliyoruz.

Iza Goulart, Jasmine Tookes ve Josephine Skriver’ın kendi Instagram hesaplarına sahip oldukları çok eğlenceli bir şekilde birlikte çalışırken görebiliyoruz ve kendi hashtag’leri  #BodyByIza ile ne kadar çok egzersiz yapmayı sevdiklerini görebiliyoruz. Meleklerin  esin kaynağı olabileceği bir çok konu var ama biz bundan da bir iki şey öğrendik. İşte meleklerin yedi favori spor programı.

TRX Kullanın

Bir TRX kullanarak yapabileceğiniz sınırsız sayıda egzersiz hamlesi vardır, açıkçası gidilebilecek en pahalı spor salonunda yapacağınız hareketleri bu mucize iple gerçekleştirebilirsiniz.

RelatedPost