, ,

Victoria’s Secret Defilesi Ne Zaman? Bu Yıl İlk Kez Avrupa’da Hangi Şehirde Gerçekleşiyor? Tüm Bilmeniz Gerekenler Bu Yazıda

Victoria’s Secret 2016 kampından haberler geldi ve yılın en büyük moda etkinliğinde büyük değişiklik oldu. Gösteri ilk defa Paris’te gerçekleşiyor olacak.

Victoria’s Secret, son birkaç yılda, akıllıca yapılan casting,doğru bütçelerin kullanılması ile sosyal medyadaki popüler eğlence  hakimiyeti sayesinde (özellikle geçen yıl en çok konuşulan moda olaylarından biri haline geldi. Gösteri 190’dan fazla ülkede izlendi).

Bella Hadid’in kariyerinde ilk kez bir Victoria’s Secret melekliğine atandı ve bu ipucunu kız kardeşi ve çok öncesinde bir VS meleği olan – Gigi Pazartesi günü Bella’ya bir ‘melek’ olarak atıfta bulunduğu tweetinde belirtti.

Daha sonra, Victoria’s Secret çalışanı Jen Waldman, dün gece aşağıdaki resimde gösterilen metni yayınladı: ‘ Birisi, bizim gösterimize ilk adımını artık attı”

 victoria secret ne zaman

İşte Bella’nın deneme çekimi

Büyük ablası Gigi Hadid geçen sene Victoria’s Secret gösterisindeydi ve Çarşamba günü Sosyal medyada Victoria’s Secret’a kendi dönüşünü de duyurarak Bella ve Gigi’nin Melekler ünvanını paylaşan ilk kız kardeşi haline getirdiğini açıkladı. Ve şimdi, bu hikayeyi tamamlamak için, Gigi’nin erkek arkadaşı Zeyn Malik’in gösteri yapacağına dair duyuruyu yapmamız yeterli.

Onların en yakın arkadaşı Kendall Jenner da VS başlangıcını yaptıktan sonra bir yıl gösteride yürümeye geri dönüyor.

victoria secret melekleri kim

Victoria’s Secret 2016 hangi modeller sahne alacak?

Gigi, Bella ve Kendall’a katılan Victoria’s Secret Melekleri sırasıyla Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge, Elsa Hosk, Jasmine Tookes, Josephine Skriver, Lais Ribeiro, Martha Hunt, Romee Strijd, Sara Sampaio, Stella Maxwell ve Taylor Marie Hill’i . 52 kız, gösteri tarihindeki en çok kızla – ve 18 yeni yüzle şovu dolaştıracak.

Victoria’s Secret 2016 ne zaman?

 

Victoria’s Secret  2016, 5 Aralık’ta gerçekleşecek. Ancak ülkemizde ne zaman gösterileceği henüz belli değil.

2016’daki Victoria’s Secret’in en pahalı ve ikon olan ürünü “Fantasy Bra”sını kim giyiyor?

Victoria’s Secret Melekleri’ne katılan Yasemin Tookes, sadece bir yıl önce yer aldı ancak bir ömür boyu rolü üstlendi. Yasemin, bu yılki şovda Fantasy Bra’i seçmek için seçilen şanslı hanımefendi.

Yasemin’e, üç milyon dolarlık Eddie Borgo tasarımı kristal kaplı sütyen giyeceği söylendiği tepkisi şu şekildeydi:

Victoria’s Secret 2016’nın teması nedir?

Kısa süre önce VS kısa bir film çıktı. Çok Özel Bir Mesele adlı film, bu yılki Marie Antoinette tarzı temayı açığa çıkaran Viktorya dönemi maskeleri, parlak tül etekleri, atlı arabalar ve çok sayıda iç çamaşırı ile dolu olacak.

 

Victoria’s Secret 2016’da kimler şarkı söyleyecek?

Şiddetle beklenen performans, en çok Grammy Ödüllü Lady Gaga, Bruno Mars ve The Weeknd ile üçlü bir festivale dönüşecek.

 

Kaynak: Maria Claire UK