,

Vazgeçilmez Aksesuarlar Olan Eklem Yüzükleri

Altından siyah çeliğe eklem yüzükler

Hanımların vazgeçilmez aksesuarlarından olan yüzükler son yıllarda daha farklı şekillerde tasarlanarak yüzük yelpazesini genişletti. Öyle ki artık parmak bitimi haricinde parmağın tüm eklemlerine yüzük takılabiliyor. Eklem yüzükleri hanımlar tarafından çok sevilince kısa sürede popüler hale geldi ve tasarımcılar birbirinden özel detaylı, ince işçilikle eklem yüzükleri tasarlamaya başladı. Eklem yüzüklerinin parmakları daha zarif ve şık gösteriyor olması, yüzük tercihlerinin bu yöne kaymasını sağlıyor.

eklem yüzükler

İşte, en güzel eklem yüzükleri…

eklem yüzükleri
Fotoğraf Kaynak: Moda Seninle

Eklem yüzükleri güzel kesilmiş ve oje ile desteklenmiş tırnaklar ile buluştuğunda modern, zarif, şık ve bakımlı bir görüntü sağlıyor. Gündelik hayatta rahatça kullanıldığı gibi gece davetlerinde ve şık gece kıyafetleriyle de kullanılan eklem yüzükleri birbirinden farklı modelleri ile her mekâna ve kombine kolayca uyum sağlıyor. Eklem yüzük kombinleri yaparken salaş, spor veya gündüz şıklığı içinde olabilir; doğal bir görüntü ve eklemlerinize takacağınız yüzükle bütünlük sağlayabilirsiniz. Şık bir davette ise pırlantalarla, altın detaylarla süslenmiş ince ve zarif eklem yüzükleri tercih ederek ortama ve seçtiğiniz özel kıyafete uyum sağlayabilirsiniz.

eklem yüzük kombinleri

Yüzüklerin trend haline gelmesi yeni bir akımı doğurdu ve eklem yüzük kombinleri ortaya çıktı. Artık hanımlar tüm parmaklarına kendi içinde denge ve uyum sağlayan farklı model yüzükler takarak yüzük kombini oluşturuyor. Yüzüklerin parmaklarda yumuşak bir görüntü sağlaması, gün ışığında ve parlak aydınlatmalar arasında hoş bir parıltı saçması hanımların yüzükleri daha çok sevmesine neden oluyor. Eklem yüzük modelleri parlak, mat, renkli şekillerde tasarlanıyor. Parlak, ışıltı saçan gold ve gümüş her zaman popülaritesini korurken eklem yüzük modelleri arasından sıyrılan ve çok tercih edilen renk siyah oluyor. Siyah renk eklem yüzük modelleri her tarza uyum sağladığından çok fazla talep görüyor. Tasarımcılar yüzükleri tasarlarken tek bir kalıba bağlı kalmadan farklı kesim ve süslemelerle eklem yüzük çeşitleri yelpazesini genişletiyor.

eklem yüzük modelleri

Eklem yüzüğü modelleri arasında seçim yapamayanlar için set halinde satılan yüzükler bulunuyor. Gold ve siyahın birlikte kullanılıyor olması sebebiyle iki farklı renklerden oluşan eklem yüzük kombinleri hazırlanıyor. Eklem yüzüğü modelleri seçerken tek bir renge bağlı kalmadan siyah-gold-gümüş ve diğer renkleri bir arada kombinleyerek şık bir görüntü elde etmek mümkün.