,

Tüm Zamanların En Çok Satan 13 İkonik Kırmızı Ruju

Cesur bir kırmızı ruj, mermi şeklindeki kabı ile keskin ve parıltılı olarak henüz dışardan bakılırken akılları çelmeye başlar ve ağız çevresinde olduğu andan itibaren özellikle de gülerken kadınların nihai güzellik ikonografisinin bir parçası olur. Kusursuz kırmızıyı bulma, imkansız bir görev gibi gözükebilir, ancak 13 kusursuz seçenekten oluşan bu yazıda sizlere yıllardır raflardan ayrılmayan en güzel kırmızı rujları fiyatları ile birlikte sunuyoruz.

“MAC Ruby Woo” dünyada her bir dakikada bir satılıyor. İlk Dior modelleri 1947’de kızıl ve kahverengileşmiş bir görüntüde piyasaya sürülürken, en ikonik gölgeli modeli şu an o kadar yüksek talep görüyor ki ABD’de her saat başı üç adet satılıyor. Aslında birçok olağanüstü kırmızı rengi ilk olarak geçmişte keşfedilmişti; Revlon markası bunu 1951’de piyasaya sürdüğü kadife ve yumuşak olarak göze çarpan “Aşk Kırmızısı” modelinde, YSL’in ise 1978 “Le Rouge” ile hayata geçirmeyi başardı. İtalyan tasarımcı, Giorgio Armani’ni ise tam olarak istediği rengi bulabilmek için bu markaların kozmetik laboratuarını 96 kez ziyaret etti; bu mükemmellik arayışı, bir gül rengine ulaşmak için iç yapraklarının tam olarak keşfedilme çabasında son buldu.

Ürünlerin modellerini internet üzerinden arayarak ülkemizde hangi mağazalarda satıldığını bulabilir veya internet üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

İşte şu ana kadar en çok satan kırmızı rujlardan 13’ü, tekrar tekrar bakmaya değer.

rihanna kırmızı ruj

Tom Ford Lip Color in Cherry Lush, $53