, ,

Tamamen Siyah Giyen Kadınlarla Uğraşmamak İçin 11 Neden

Siyah Sevenleri Destekliyoruz!

Baştan aşağı siyah giymek basit bir kıyafet seçiminin çok daha ötesidir. Gardrobunun tümüyle siyah üzerine kuran insanların çok belirli karakter özellikleri olarak kararlı, dürüst, kendinden güçlü ve bildiğini okuyan insanlar olduğu söylenebilir. Baştan aşağı siyah giymek,renkleri algı testleri de onaylanmış olup sizi hissettiğiniz gibi “badass” göstereceğinden şüphe yok
İşte size tüm sebepleri ile siyah giyen kadınlarla uğraşmamak için sebepler:

siyah giyen kadın

AHS: Coven

1. Siyah giyen kadınların renkli yaşamları vardı. Onlar azimli, çalışkan, tüm bu kaosun içerisinde giyim tercihleri ile dengesini kuran kişilerdir

2.Araştırmaya göre dışarıdan daha çekici başarılı ve özgüvenli olarak algılanırlar.  Siyah giyen insanlar güçlü-sade ve açık gözükerek saygı görürler

3. Onların “karda yürü, izini belli etme” felsefesi vardır. Mütevazidirler. Sizin onayınıza ihtiyacı yoktur, ancak diğer insanların onları farkında olduğunu ve üzerlerinde yarattığı etki konusunda emindirler.

4. Kişisel gelişimlerine herşeyden çok önem verirler. Onlar karşısına geçip hayatta bir şeyler şikayetçi olmak isteyeceğiniz insanlardan değildir, buna karşı cevapları size hayatınızın kontrolünü tekrar nasıl geri kazanacağına dair bir örnek vermek olacaktır.

5. Trendlere yönelmektense, kendilerini oldukları gibi değer verirler. Hayatlarının her yönünü kendilerini ifade edecekleri potansiyel bir yol olarak görürler  ve onlar hiçbir zaman kalabalığın takip ettiği koyunlar gibi davranmazlar

6. Mantıksızlarınızı yüzünü vurmazları, ama hatalarınızı anlarlar. Çünkü hatalar üzerine derin düşünceler kurarlar bu da onları hayatlarının her alanında onları basit ve çözüm odaklayı düşünmeye sevkeder. Ne olursa olsun: sizi tetikleyen motivasyonlarınızı siz söylemeden dile getirirler.

7. Açık sözlüdürler. Eğer onların fikirlerini sorarsınız direkt olarak cevabını alırsınız, ne duymak istediğiniz dair size daha ılımlı farklı bir görüş ile gelmezler.

8. Onlar şıklığın ve göz korkutmanın mükemmel kombinasyonudur. Zarif bir kadından daha korkutucu birisi varsa o da her parçası güçlü gözüken, durdurulamaz bir “badass” görüntüdür. Gördüğünüz zaman onları anlayacaksınız.

9. Yaşamlarını değiştirmekten korkmazlar. Arkadaşlar,iş, ilişkiler, kıyafetler… Eğer bir şey doğru gitmiyor ise hayatın vasat bir düzende devam etmek için kısa olduğunu düşünürler.

10. Onları beğenmezseniz de sizi umursamazlar. Sizlerin övgüsünü kazanmak için hareket etmezler, kendileri hakkındaki gerçeklerle yaşamayı tercih ederler.

11. Yaptıkları işlerin, gözüktüklerinden daha değerli olduğunu bilirler. Bunun nedeni gösterişli ve yapıcı olmaya çok zaman harcamalarıdır aynı zamanda değerli olmadığını düşündükleri şeyler üzerinden enerji harcamak istemezler.