,

Siyah İspanyol Paça Pantolon Kombinleri

En yeni ispanyol paça kombinleri

İspanyol paçanın hayatımıza girdiği 1970’lerden bu yana, İspanyol paça kombinleri de gün geçtikçe çeşitlenmeye başlıyor. Farklı kumaşlarla tamamen farklı havalara bürünen İspanyol paça pantolonlar, siyah renkte kullanıldığı zaman da acil durumda kurtarıcınız olabiliyor.

Siyah ispanyol paça kombinleri
Fotoğraf Kaynak: Thereformation

Siyah İspanyol paça pantolon kombinleri, gün geçtikçe yerini tasarım parçalara, farklı modellerden türetilen kıyafetlere bırakıyor. Bu pantolonun en önemli özelliklerinden biri olan kolay kombinlenme başarısı da, alternatif ürünlerle de destekleniyor. Bu nedenle, İspanyol paça kombinleri oluştururken ilk düşünmemiz gereken birlikte kullanacağımız parçaların özellikleri olmalı.

siyah pantolon nasıl kombinlenir
Fotoğraf Kaynak: Rachelzoe

Sade ve şık gömleklerle elegan havayı yaşatın

Siyah İspanyol paça pantolon kombinleri doğru yapıldığında taşıyan için oldukça şık bir görünüm oluşturabiliyor. İspanyol paça pantolon şık bir şifon veya ipek gömlek ile kullanıldığı zaman, spor havasından çıkıp şık ve zarif bir görünüm kazandırır. Birlikte kullanacağınız aksesuar ve yüksek topuk ayakkabılarla günün her saati kullanma imkânına sahip olabilirsiniz. Tabii yüksek topuklu ayakkabınızın burnunun pantolonunuzdan gözükmemesi şartıyla.

siyah ispanyol paça pantolon kimlere yakışır
Fotoğraf Kaynak: Marie Claire

Crop-toplar İspanyol paça kombinleri için birebir

Son dönemin en çok kullanılan ve en çok konuşulan parçalarından biri olan crop-toplar (kısa üst), siyah İspanyol paça pantolon kombinleri için kullanıldığında da oldukça trend bir tarz kazandırıyor. Her iki parçanın da moda olması sayesinde üzerinizde olan gözleri biraz daha uzun süre kendi üzerinize çekmemeniz için bir neden kalmayacak.

siyah ispanyol paça pantolon kombinleri
Fotoğraf Kaynak: Thereformation

Balıkçı kazak mevsimi geliyorken

Kışın habercisi olan mevsim sonbaharı yavaş yavaş hissettiğimiz, kalın giysilerimizi üzerimize aldığımız dönem başladı. Artık yumuşacık balıkçı kazaklarımızı da hazır tutmamız gerektiğini biliyoruz. Gün içinde kullanım için oldukça pratik ve bir o kadar tarz görünüme sahip balıkçı kazaklar, İspanyol paça kombinleri için de biçilmiş kaftan.

Siyah İspanyol paça pantolon kombinleri nasıl yapılırsa yapılsın, üst bacağınıza oturduğundan emin olduğunuz bir pantolon tercih edin. Böylece hem üstünüze giyeceğiniz parçayı daha kolay seçebilir, hem de İspanyol paça pantolonun özelliklerini daha iyi gösterebilirsiniz. Bu arada ispanyol paça pantolon kimlere yakışır yazımıza gözatmanızı tavsiye ederiz.

ispanyol paça kombinleri
Fotoğraf Kaynak: Thereformation