,

Genç Kızların Vazgeçilmez Rengi Olan Pudra Pembesi ile Uyumlu Renkler

Renk kombinleri…

Doğal, soft ve zarif… Kullanıldığı yere romantik bir hava katan pudra pembesi, genç kızlar başta olmak üzere, her yaştan kadının tercih ettiği öncelikli renklerden.  Oldukça natürel bir renk olan pudra pembesini, yılın tüm mevsimlerinde hemen her tip kıyafette görebilirsiniz.  Pembe ve şeftali arasında farklı tonlarda olabilen bu şirin rengi, aynı şirinlikte birçok renkle kombinlemek mümkün. İşte, pudra pembesi ile uyumlu renkler…

pudra pembesi ile uyumlu renkler
Fotoğraf Kaynak: Photo Pin

Aman diyelim, rengin büyüsüne fazla kapılıp, tepeden tırnağa pudra pembesine bürünerek ufak kız çocuklarına dönmeyin. Unutulmaması gereken bir nokta var ki; pembenin pudra gibi soft tonları koyu renklerle kombinlendiğinde etkileyici, açık renklerle kombinlendiğinde ise daha doğal bir görünüm sağlar. Peki, pudra pembesi hangi renkler ile kombinlenir? Kadınları aynı anda hem alımlı hem de doğal  gösterebilen bu renk hangi renkler ile uyumlu?

Beyazın zarafetini kullanın!

pudra rengi hangi renkle kombinlenir

Pudra pembesi ile uyumlu renklerin başında gelen renklerden biri şüphesiz ki beyazdır. Elbise, etek ya da pantolon gibi beyaz giysilerden oluşan kombinlerinizde pudra pembesinden yararlanarak, beyazın ışıltısını yumuşatabilir ve göz yormasını engelleyebilirsiniz.

Açık tonların eşsiz uyumu

pudra pantolon kombinleri

Sadelik ve softluktan vazgeçemeyen pudra pembeciler ise, kombinlerini krem rengi ve fildişi gibi renklerle taçlandırabilir. Pudra pembesi ile uyumlu bu saf renkler sayesinde elde edilen görüntü oldukça yumuşak ve dinlendirici olacaktır.

Yumuşak tonların birleşmesiyle oluşturulan pastel romantikliği

pudra pembesi kombinleri

Soft görünümüyle ön plana çıkan su yeşili ve pastel kahverengi gibi renkler, pudra pembesi kombinlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz renklerdendir. Örneğin pudra pembesi rengindeki pantolonunuzu, mint yeşili bir bluzla kombinleyebilir veya pudra pembesi ağırlıklı elbisenize bej tonlarında aksesuarlar kullanarak farklılık katabilirsiniz.

Ve siyah, elbette en büyük kurtarıcımız!

pudra elbise kombin

Evet sevgili bayanlar… Siyahın, renklerin tümüyle yakalayabildiği eşsiz uyumu kimse yadsıyamaz. Hal böyleyken, siyahı, renklerin en durularından olan pudra pembesi ile de birçok şekilde kombinleyebilir, tarzınıza canlılık katabilirsiniz. Pudra pembesi gömleğinizin üzerinize giyeceğiniz siyah bir ceket, siyah detayları olan pudra pembesi bir elbise, yine pudra pembesi elbisenizin altında kullanacağınız siyah bir ayakkabı, size şıklık ve zarafet konusunda tam not aldıracaktır.

Lütfen siz de bu konu hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşın. En doğru renk uyumunu beraber keşfedelim. 🙂