,

6 Adımda Önü Kapalı Dolgu Topuk Ayakkabı ve Diğer Dolgu Topuk Çeşitleri

Yeni sezon dolgu topuk ayakkabılar

Kadınların vazgeçemedikleri en büyük tutkuları arasındadır ayakkabılar. Ve bazen her şey bir ayakkabı almakla başlar. O ayakkabıya uygun bir çanta, hatta elbise derken yeni kombinler yaratırlar kendileri için. Bu yüzden kadın ve ayakkabı her zaman için ayrılmaz ikili olmuştur. Bir kadını hiçbir zaman yeterli sayıda ayakkabısı olduğuna ikna edemezsiniz! Edemezsiniz çünkü haklılardır. Bunun yazı, kışı, baharı; düşüğünü, nişanı, toplantısı, gündeliği, sporu, terliği vardır. Yani ayakkabının gün içinde bile sık sık değiştirilmesi gerekir. Biz de bundan yola çıkarak yeni sezonun göz dolduran modelleri arasında olan önü kapalı dolgu topuk ayakkabı modellerini sizler için örnekler eşliğinde inceledik.

onu kapalı dolgu topuk ayakkabı

Önü kapalı dolgu topuk ayakkabı modelleri arasında yazın etkisi ile daha canlı renkler ve deri kumaş geçişler ön planda. Bilekten bağlı modelleri ile yaza hızlı bir giriş yapan dolgu topuk modelleri arasında geçen sezona göre bu sezon önü kapalı dolgu topuk ayakkabılar daha çok tercih ediliyor.

dolgu topuk yazlık ayakkabı

Özellikle yarı açık ve tam açık yan cepheli modellerde kullanım ve ayak rahatlığı ön planda tutuluyor. Önü kapalı dolgu topuk ayakkabı seçiminde dikkat edilmesi gereken en büyük detay ise yazın sıcaklarında ayak sağlığının kötü yönde etkilenmemesi için ayakkabının havadar olması. Yani kapalı önüne nazaran yan cephe açıklığı ya da topuk açıklığı ayağın hava almasını kolaylaştırır.

Sandalete dolgu topuk etkisi

dolgu topuk sandalet Kış aylarına göre yaz aylarında ayakkabıların daha rahat kullanılması için topuk boylarının kısalması ve daha havadar olması birçok bayanın tercihi oluyor. Ama boy sıkıntısı yaşayan ve kendini daha iyi hissetmek için topuklu modellerle yazı geçirmek isteyenlerin imdadına dolgu topuk sandalet modelleri yetişiyor. Hem bir sandaletin rahatlığını hem de dolgu topuğu sayesinde yüksek topuk ayakkabı etsini bir arada sunan bu modeller oldukça popüler.

Ne yardan geçerim ne serden diyenlere

dolgu topuk babet
Ne topukludan vazgeçerim, ne kapalı ayakkabıdan, ne de rahatlıktan diyenlerin imdadına ise dolgu topuk babet modelleri yetişiyor. Spordan abiyeye tüm kıyafet seçimine göre model model hazırlanan dolgu topuk babet özellikle yaz aylarının en çok tercih edilen modelleri arasında.

Sporda dolgu topuk şıklığı

gizli dolgu topuk spor ayakkabı

Dolgu topuk ayakkabı modelleri arasında oldukça popüler olan bir model var: Gizli dolgu topuk spor ayakkabı. Özellikle spor giyimden hoşlanan ama topuklu ayakkabı kullanmayı tercih eden bayanların tercihi olan bu modellere olan rağbet modelin gelişimi açısından da olumlu etkileşimler yarattı. Günlük kullanım kadar abiye kullanıma da uyum sağlayan gizli dolgu topuk spor ayakkabı modelleri göz dolduruyor. Daha çok bot havası taşıyan bu modeller özellikle kot pantolon tercihi ile daha modern ve spor bir çizgi oluşturuyor.

dolgu topuklu ayakkabı