, ,

Şık Kadınların Vazgeçilmezi Midi Boy Etek Kombinleri

Deriden kloşa midi boy etek modelleri

Modanın daima kendini yenilemesi, geçmişe dönüp bir parçayı günümüze yeniden uyarlaması sonucunda birçok trendin yeniden canlanmasını sağlıyor. Bu trendlerden biri olan midi boy etek, sezon boyunca tercih edilen en şık parçalardan biri.  Ne uzun ne kısa tam ideal ölçü olan midi boy etekler, gündelik yaşamda kullanıldığı gibi iş hayatında ve önemli günlerde de yer buluyor kendine. Gardıropların kurtarıcı parçaları arasına girmeye aday midi boy etek modelleri için en önemli detay kombinlerdir. Midi boy etek kombinleri nasıl yapılır? Midi boy etekle ne tarz bir üst giyilir? İnceleyelim!

midi etek modelleri

Midi boy etek kombinleri ile gidilecek mekâna ve etkinliğe göre şık, spor ve zarif bir görüntü sağlanabiliyor. Midi boy etek için çok fazla kombin önerisi bulunuyor.

Yarım atletler, mini t-shirt’ler ile midi boy etek kombinleri

midi boy etek kombinleri

Midi boy etek kombinleri gündelik yaşama çok hitap ediyor. Son zamanlarda göbeği açıkta bırakacak yarım atletler ve kazaklar ile tamamlanarak gündelik ve şık bir görüntü kazandırıyor. Mini kazaklara ek oalrak baskılı t-shirt veya bluzlar tercih edilerek tarz bir görüntü yakalanabilir.

Midi boy etekler ve gömlek kombinleri

midi boy etek modelleri

Midi boy etek modelleri ve gömlekler bir araya geldiğinde şık, spor ve son derece modern bir görüntü oluşuyor. Gündelik şıklığı yakalamak isteyen hanımlar için midi boy etek kombinleri yaparken gömlek kullanmalarını öneririz. Zira modern baskılı gömlekler, dar kesimler veya düz renk gömlekler ile hem şık hem de son derece spor görünmek mümkün. Görüntüyü daha tarz hale getirmek için gömlek uçlarını bağlamak yeterlidir.

Çiçek desenli midi boy etekler

midi kloş etek kombinleri

Çiçekli midi boy etek modelleri sezonun trend parçalarından. Baharın ve yazın tüm coşkusunu yansıtan çiçek desenleri sade düz renk parçalarla kombinlendiğinde canlı, enerjik ve fresh bir hava yayıyor ortama. Midi boy etek kombinleri ile daha şık olmak için sezonun gözdelerinden çiçek desenli modeller tercih edin.

Midi boy kloş etekler ile daha zarif hatlar

midi kloş etek

Midi kloş etekler, fazla kiloları kapatıp bedendeki hatları daha zarif bir şekilde sarmalayıp gösterdiği için özellikle tercih edilmeli. Midi kloş etek kombinleri önerileri arasında yine dengeyi korumak geçiyor. Etek hareketli, desenli ise düz renkler sade bir renk ise hareketli bluzlar, renkli gömlekler ve atletler ile kullanılması gerekiyor.

Derinin asaleti midi etekler ile buluşuyor

midi deri etek

Midi deri etek, asil ve zarif görüntü arayanlar için nokta atışı bir parça. Midi boy deri etek ile tamamen aynı renk giyinerek şık ve zarif bir hava yakalanabilir.

Midi boy etek tercih ederken dikkat edilmesi gereken tek detay boy sorunsalıdır. Kısa boylular özellikle etek seçerken boyuna göre tadilat yaptırmalıdır aksi halde kötü bir görüntü olacaktır.