, ,

Melania Trump Gerçekte Kim? Sevseniz de Sevmeseniz de Gerçek Sindirella’nın Hikayesi ve O’nun Moda Stili

Melania Trump; Sindirella Hikayesi

melania trump kimdir

Öncelike Melania Trump kim diyenler için neden ona Sindirella dendiğini anlatarak başlayalım işe… Melania, eski Yugoslavya, yeni Slovenya’nın Sevnica kentinde, araba satıcısı bir baba ve terzi anneden oluşan orta halli bir ailenin kızı olarak doğdu. Mimarlık eğitimi aldı, üstüne dört dil öğrendi. 1996’da “Burada ekmek yok, iyisi mi New York’ta modelliği deneyeyim” diyerek Amerikan rüyasının peşine düştü. Modellikte başarılı da oldu. Ama gerçek şans, asıl iki sene sonra yüzüne güldü. Gece hayatını sevmeyen Melania’nın yolu, arkadaşının zoruyla gittiği dönemin popüler mekânı Kit Kat Club’a düştü. Orada ikinci eşi Marla Maples’dan yeni ayrılan, dönemin en zengin, en güçlü ve en gözde ismi 52 yaşındaki Trump’la tanıştı.

melania trump kaç yaşında

Trilyoner işadamı, 28 yaşındaki modele ilk görüşte aşık oldu, ancak reddedildi. Şöyle anlatıyor Trump: “Onu gördüm, vuruldum. Telefonunu istedim. Yanımda başka bir kadın olduğu için vermedi. Onu tuvalete kadar takip ettim, içeri bir kız arkadaşımı yollayıp yeniden istettim. ‘O versin’ demiş. Ev, iş, ne kadar numaram varsa verdim. ” Melania, üç ayda Trump’ın Manhattan’daki gökdeleninde 100 milyon dolar değerinde, altın varaklarla süslü çatı katına taşındı.

Yeni First Lady’nin geçmiş bilgileri söz konusu olduğunda bu  marjinal bir hikaye bundan daha mükemmel olamazdı.  Melania Trump bir tasarımcı kıyafetini de taşımayı biliyor ve 140.000 $ ‘lık John Galliano’da Christian Dior couture, kristal süslenmiş gelinlik ile evleniyor.

melania trump instagram

Melania Trump’ın Moda Tarzı

Son yıllarda, gerçek dünyada ve Hollywood sahnesinde güçlü kadın politikacıların rolü, kadınların kadınlıklarını benimsemeleri için uygun olduğunu kanıtladı. Michelle Obama’nın çıplak kolları ve straplez elbiseleri; Veep dizisinin yıldızı Selina Meyers’in (Julia Louis-Dreyfus) bedeni sarmalayan kıyafetleri; House of Cards karakteri Claire Underwood’un (Robin Wright) seksi kalem etekleri; Ve Scandal dizisinin yıldızı Olivia Pope (Kerry Washington) sofistike beyaz pantolon kıyafetleri örnek olarak ilk aklımaza gelenler.
melania trump beyaz elbise

Kostüm tasarımcısı Kathleen Felix-Hager’a göre ” Melania Trump’ın stili “gücünü göstermek” kusursuz bir dokunulmazlık görüntüsü ve kusursuz makyajla biraz fazlasıyla çekici “. “O beyaz kıyafetleri ile görünüşte bir melek elbise giyiyor gibi ama belki de biraz modanın ötesinde, taşıdığı kıyafetleri çok bilinçli seçiyor. Sert bir zarafeti var, aynı zamanda sert hatları olan kıyafetleri ile sivri uçlu ayakkabılarla var. ”

melania trump moda ikonu

Öncelikle kampanya süresi boyunca giydiği kıyafetler, 46 yaşındaki Bayan Trump için alçakgönüllü bir egzersiz oldu çünkü başkan adayı birinin eşini oynamak büyük bir roldü, yürekten kucakladı ve buna göre giyindi. Pahalı kürkler, kısa elbiseler ve açık kıyafetler, son on iki ay boyunca bir miktar bunları azaltarak uyum sağladı.

melania trump nereli

Ve Trump’ın ülkesinde ki göçmenler için  ‘soykırım konuşması’ bir bomba gibi düşmüş olsa da, Cumhuriyetçi Parti için giydiği Roksanda Ilincic’in ‘Margot’ elbisesi alkışlanmıştı. Melania, 2.190 $ elbisesini, tasarımcı giyim web sitesi Net-a-porter’dan satın aldı ve orada da derhal tükenmesini sağladı aslında.

melania trump moda tarzi

28 Ekim’e geldiğimizde cumhurbaşkanlığı tartışması için, modellik üstünlüğünü kullanarak  bir çift geniş paçalı beyaz pantolon, beyaz sivri stilettolar ile eşleşen pembe bir Chanel çantasıyla aksesuarladı ve omuzlarına dökülen soluk pembe bir ceketle tam olarak mükemmel bir kombin yakaladı.

melania trump elbiseleri

Seçim gecesinde giydiği asimetrik cepheye sahip biraz daha omuzlu Ralph Lauren tulum kıyafeti, bence bir başarının yansımasıydı.

melania trump kiyafeti