,

Lacivertten Vazgeçemeyenler İçin: Laciverte Uyumlu Renkler

Renkler ve kombinler

Kadınlar şu hayattan hiçbir şey çekmemişlerdir kıyafet uyumlarından çektikleri kadar. Hangi rengin altına ne uyar? Ne ile ne kombinledir? Bu sorular sürekli karşılarında hazır onları bekler? Her zaman ve her yerde şık ve güzel gözükmek birinci temel koşullarıdır. Aslında her kadın güzeldir. Önemli olan kendilerine olan güvenlerini kıyafetlerine taşıyabilmeleridir. Kadınlara her renk çok yakışır şüphesiz. Ama bizim bu seferki yazı konumuz laciverte uyumlu renkler… Laciverte hangi renkler yakışır? Laciverte uyumlu hangi renkler giyilmesi gerekir? Gibi konuları ele alıyoruz. Rahat olun artık biz varız. Arkanıza yaslanın kahvesiz de olmaz tabi… Sizin için hazırladığımız makalemize göz atınız.

Dilerseniz sayfanın en altında bulunan ‘sonraki’ butonuna basarak lacivert kombinleri inceleyebilirsiniz.

Lacivert ağırbaşlı bir renk

laciverte uyumlu renkler
Fotoğraf Kaynak: Lookastic

Lacivert tüm renklerin içinde siyahtan sonra en asil renk olarak bilinir. Laciverte uyumlu renkler arasında pek çok renk yelpazesi bulunmaktadır.  Laciverte yakışan renklere camel rengi diyebiliriz. Camel ve laciverte birlikte olunca göze çok hoş gözükürler.

Camel rengi bir kazak ve lacivert pantolonun altına ne renk ayakkabı giyilir?  Tahta tabanlı ayakkabılar tam bu kombinin altına uygundur. Laciverte uyan renkler arasında bir küçük tüyo daha verelim. Laciverti açan ve yumuşak ve tatlı bir görünüm elde etmek için beyaz veya bej rengi kullanabilirsiniz. Lacivert ile uyumlu renkler beyaz ve bej olunca akla hemen şuan içinde bulunduğumuz yaz ayları geliyor. En çok lacivertle uyumlu olan beyaz ve bej yaz günlerinde kadınlar tarafından tercih ediliyor. Bu kombinin altına laciverte yakışan hoş bir mavi tonlarında ayakkabı kullanabilirsiniz.

Lacivertle her yerde şıklığı yakalayın

laciverte yakışan renkler

Diyelim çok yakın bir arkadaşınızın düğünü var. Hem spor hem de çok şık görünmek istiyorsunuz. Laciverte yakışan renkler arasında dore diyebiliriz. Dore ile lacivert birbirine çok uyumlu renklerdir. Lacivert bir elbisenin altına ne renk ayakkabı giyebilirim? Sorusuna da size dore rengi şık bir ayakkabı önerebiliriz.

Elbisenizi beyaz, sarı, krem ve fuşya rengi ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz.

Beyler biraz da sizin için araştırma yapalım istedik. Lacivert pantolon kombinleri ile çok şık olacaksınız. Çok önemli bir iş görüşmeniz var. Gardırobunuzu açtınız ve gözünüz lacivert takım elbisenize takıldı. Tebrikler! Çok doğru bir seçimle hem rahat hem de farklı olacaksınız.

Lacivert pantolonun altına ne renk ayakkabı giyilir? Hiç şüphesiz siyah bir ayakkabı ile daha şık görünebilirsiniz. Ancak daha iddialı olmak isterseniz laciverte uyumlu renk olan taba renginde bir ayakkabı da tercih edebilirsiniz.

Laciverte uyumlu renkler

lacivert ile uyumlu renkler giyim

Lacivert ile uyumlu renkler arasında siyahın asaletini de atlamamak gerekir. Lacivert bir pantolonun altına siyah renkte bir ayakkabıyla kombinizi tamamlayabilirsiniz.  En çok sonbahar ve kış aylarında laciverte uyumlu renkler arasında gösterilen siyah rengi tüm renklerle kullanabilirsiniz. Lacivert ve gri uyumunu da unutmamak gerekir.

Son zamanlarda pudra rengi kadınlar tarafından çok beğenilmektedir. Laciverte uyan renkler arasında gösterilen pudra rengi ile kombine edebilirsiniz. Pudra rengi bir şifon gömleğin altına lacivert bir pantolon tercih edebilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki videodan, daha fazla lacivert renk kombinlerine gözatabilirsiniz.

Sonraki sayfaya geçerek 50’nin üzerinde lacivert kombini inceleyebilirsiniz.