,

İspanyol Paça Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

İspanyol paça kullananlar dikkat!

İspanyol paça pantolonlar uzun bir süredir gündemimizde… Bir kaç sezondur revaçta olan bu pantolonlar, kişiye hem nostaljik hem de stil sahibi bir hava verdiğinden dolayı, uzun süredir görünürde olmamasına rağmen tekrar moda oldu. Eğer, “İspanyol paça pantolon altına nasıl ayakkabı giyilir?” sorusuna cevap arıyorsanız şu an doğru sayfadasınız.

İspanyol paça pantolon altına nasıl ayakkabı giyilir sorusuna dair tüm cevaplar yazımızda…

Aslında İspanyol paça altına ayakkabı seçiminde işiniz kolay. İspanyol paçalar özellikle kalın topuklu ya da dolgu topuklu pantolonlarla çok yakışıyor. Dikkat etmeniz gereken tek nokta, ayakkabılarınızın mümkün olduğunca gözükmemesi. Bunun için İspanyol paça pantolonunuzun uzunluğunu sık kullandığınız topuk boyuna ayarlamanız yeterli olacaktır. Bu şekilde bacak boyunuz da olduğundan daha uzun gözükür ve İspanyol paça altına ayakkabı seçiminde başarıya ulaşmış olursunuz. Uzun boyluysanız, topuksuz modellerle İspanyol paça pantolonunuzu giyebilirsiniz.

ispanyol paça altına ayakkabı

Fotoğraf Kaynak: Kadın Fest

Önceden, İspanyol paça pantolonlar normalde  altına düz ayakkabı  ya da süper düşük platformlar ile kombin yapılırdı. Yani daha çok rahatlık ön plandaydı. Ancak son yıllarda, biz her şekilde büyük platformlar, yüksek topuklu ayakkabılar, sandaletler ile İspanyol paça pantolonları kombin edebiliriz. İspanyol paça pantolonlar spor ayakkabı ve  düz ayakkabılar ile de giyilebilir ancak kısa boyluysanız bu tercih sizin için geçerli değil. Çünkü İspanyol paça pantolonlar ile düz ayakkabı giyildiğinde boyunuz olduğundan çok daha  kısa görünebilir. Bu yüzden boyu kısa olan bayanlara tavsiyemiz mutlaka yüksek bel İspanyol paça almalarıdır. İspanyol paça pantolon altına nasıl ayakkabı giyilir sorusunun cevabını verirken, ayakkabıları kategorize ederek, daha ayrıntılı bir bilgi vermeyi amaçladık.

Platform topuklu ayakkabılar İspanyol paça pantolon altına nasıl ayakkabı giyilir sorumuzun cevabı olabilir çünkü dikkatli yürüyerek platformlar ile en iyi tamamlayacak İspanyol paça pantolonlarınızı giyebilirsiniz. Platformlar   basit veya ağır süslü olabilir.

ispanyol paça pantolon altına ayakkabı

Blok Topuklu ayakkabılar ile daha yüksek görünebilirken aynı zamanda rahat hissedersiniz. Bacaklara konfor vermesinin yanı sıra uzunluk ekler ve İspanyol paça pantolon bu ayakkabılar ile gerçekten çok iyi uyum sağlar. Sadece süet ve deri ayakkabılar tercihlerinizde öne çıkmalı.

Topuklu Ayakkabılar  ile asla kötü görünmeniz mümkün değil. Onlar özellikle skinny pantolonlar ile muhteşem görünüyor ve onlar da İspanyol paça pantolon ile etkileyici bir görüntü oluşturuyor.

Topuklu Sandaletleri İspanyol paça pantolonlarınız ile  kombin etmeyi tercih edebilirsiniz.  İlkbahar ve yaz ayları boyunca en güzel ve rahat ayakkabılar arasında olan topuklu sandaletler İspanyol paça pantolon altına nasıl ayakkabı giyilir derken, bizim için güzel bir cevap oluyor.

İspanyol paça pantolon altına nasıl ayakkabı giyilir

Ayak bileği botlar arasından,  İspanyol paça pantolonlar ile giymek için kadife, süet, deri ya da istediğiniz herhangi bir diğer malzeme ile yapılan modelleri tercih edip,  giyebilirsiniz.  Bu sizin için güzel bir seçenek olacaktır.

İspanyol paça pantolon altına nasıl ayakkabı giyilir sorusunun cevabını bu yazımızda bulduğunuzu düşünüyoruz. Geriye sadece kendinize yakışan bir model seçmek kaldı, iyi şanslar.