Instagram Butikleri

Alışverişin Yeni Yolu… İnstagram Alışveriş Butikleri

Instagram alışveriş butikleri rehberimiz, hiçbir yerde bulamayacağınız, instagramdaki butikleri takipçi sayısına ve ürün gruplarına göre listeleyen özel bir içeriktir. Instagramdaki alışveriş sayfalarını topluca görebileceğiniz başka hiçbir moda sitesi olmadığı gibi, listemiz periyodik olarak güncellenmektedir.

Instagram alışveriş butikleri, hemen herkesin gözüne çarpan, uygulamayı sadece fotoğraf paylaşmak için kullananların bile ilgisini çekebilen güzellikte butikler ve tasarımcıların birleşmesinden oluşuyor. Sayısı binleri bulan bu instagram modacıları, sadece hashtagler ile keşfedilemeyecek kadar olağanüstü güzellikte ürünler ve yetenekli moda tasarımcılarını barındırmasının sonucunda artık daha kolay ayrıştırılabilir bir liste altında toplanması gerekliliğini çoktan bize hissettirdi.

Aşağıda göreceğiniz instagram alışveriş sayfaları, hiçbir özel beklenti veya alışveriş karşılığında oluşturulmamış olup tek amacı, instagram butiklerini daha net bulunabilir yapıp kullanıcılar ile buluşturmak, instagramdan alışveriş deneyimini gördüğünüz instagram alışveriş profillerine tıkladığınızda sitemizden tekrar instagrama  yönlendirmektir.

Hatırlatmakta fayda görerek, instagram moda bloglarının ve ürün satmayan fashion bloggerlarının burada bulunmadığını sadece instagram üzerinden alışveriş imkanı sunan ve kendi resmi websitelerine yönlendiren tüm instagram alışveriş sayfalarına açıktır.

—————–

Instagram alışveriş butikleri arasından dilediğiniz kriterlere göre arama yapabilir, iletişim bilgilerine doğrudan ulaşabilirsiniz. Periyodik olarak güncellenen bu rehberde Instagramdaki en popüler-güvenilir butiklere, kendi ürünlerini sergileyen moda tasarımcılarına yer verilmektedir. Rehbere kaydettirmek istediğiniz butikler için info@lookinapp.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Sırala