,

Hangi Saç Rengi Genç Gösterir, İpuçları Burada

Saç renkleri ipuçları…

Geçen yıllara rağmen genç ve güzel hang,görünmek herkesin özellikle kadınların ortak istediğidir. Her yaşın ayrı bir güzelliği cümlesini duymuş olmalısınız. Güzel olmasına güzelde yaşlandıkça nasıl genç kalabiliriz?  Kimse bundan bahsetmiyor değil mi? Merak etmeyin bu soruların yanıtını bulduk. Hangi saç rengi genç gösterir? Saçlardaki genç kesim modelleri nasıldır? İlerleyen yaşlara rağmen yaşı küçük gösteren modeller nelerdir? Yüzü zayıf gösteren saç modelleri nasıldır? Olduğunuzdan genç gösteren saç kesimleri nasıldır? Tüm bu sorulara hiç üşenmeden ve büyük bir zevkle yanıt bulmaya çalıştık.

Hazır olun saç renklerimiz sayesinde gençleşiyoruz!

hangi saç rengi genç gösterir
Fotoğraf Kaynak: Kadın ve Blog

Saçlar ve saç bakımı kadınların en çok özen gösterdikleri bir durumdur. Çünkü işin ucunda genç ve güzel görünmek var. Genç saç kesim modelleri, yaşı küçük gösteren saç modelleri ve hangi saç rengi genç gösterir? Birkaç örnek vererek yazımıza devam edelim. Öncelikle seçeceğiniz ve genç gösterecek olan saç rengi teninize uyum sağlamalıdır. Tamamen alakasız seçilen saç rengiyle hayallerinizdeki saç rengine kavuşamayabilirsiniz. Bu durumda olmak çoğu kadının arzulamadığı bir andır.

Gençleşmek isterken hatalardan uzak durun! Hangi saç rengi genç gösterir?

genç saç kesim modelleri

Aman dikkat! Genç görüneyim derken olduğunuzdan daha yaşlı görünmeyin. Beyaz ve soluk bir ten rengine sahipseniz çok açık sarı tonlarından olabildiğince uzak durun. Çünkü sizi çok yaşlı gösterecektir. Genç gösteren saç renklerine koyu ve doğal saç renklerini tavsiye edebiliriz. Sarı ve bakır gibi renkleri daha genç yaşlarda kullanın. İlerleyene yaşlarda pek işinize yaramayacaktır.

Kadınları genç gösteren saç renklerine koyu kahve, koyu kumral ve siyah olarak söyleyebiliriz. Bu renkler, yüzünüzü ortaya çıkaracağından daha genç ve enerjik görünürsünüz. Hangi saç rengi genç gösterir sorusunun tersine vereceğimiz yanıt ise sarı ve tonları sizi daha soluk ve yaşlı gösterir. Sarıdan vazgeçemem diyorsanız makyajla yüzünüzü harekete geçirebilirsiniz. Bu minik tüyolarda siz değerli okuyucularımıza hediye olsun istedik.

Saçlarımla gençleşmek istiyorum!

Genç gösteren saç modellerine sıra geldi. Yaşanmışlıkların izlerini orta yaş kadın saç modelleri ile kapatabilirsiniz.  Bu modeller sayesi artık olduğunuzdan genç ve dinamik gözükebilirsiniz.

yaşı küçük gösteren saç modelleri
47. yaşına giren Jennifer Lopez saç renginde aldığı doğru kararla en az 20 yaş daha genç.
42 yaşındaki başarılı oyuncu Penelope Cruz hep 30’larda kalmış gibi.
42 yaşındaki başarılı oyuncu Penelope Cruz hep 30’larda kalmış gibi.

Yaşı küçük gösteren saç modeller arasında kaküllü ve perçem olarak ayırabiliriz. Kaküllü ve perçemli saç modeli genç gösterecek saç modellerinden dolayı oldukça moda haline gelmiştir. İlerleyen yaşınıza bağlı veya aileden gelen kalıtsallıktan dolayı oluşan beyazları siyah renge boyamak yerine genç gösteren saç renklerinden olan kestane ve kahverengi rengine boyatmak daha mantıklı olacaktır. Kakül ve perçem yüzü zayıf gösteren saç modellerindendir.

Perçem ve kaküller ile daha dinamik ve genç görünmek mümkün.
Perçem ve kaküller ile daha dinamik ve genç görünmek mümkün.

Genç gösteren saç modellerinin arasında kısa saçlara sahip olmaktadır. Üstler daha koyu aşağı inildikçe daha açık olan saç rengi daha genç göstereceğinden dolayı tercih edilmiştir. Bırakın yaşınız ilerleye dursun siz doğru yerdesiniz. Genç gösteren saç kesimlerini de ve genç gösteren saç renklerini de öğrenmiş oldunuz. Bizce en güzel yöntem yaşınıza bağlı ve rengine bağlı olarak doğal saçınızdan bir kaç not açtırmak olacaktır.

Uçlara doğru rengi daha açık olan saçlar her zaman daha genç gösterir.
Uçlara doğru rengi daha açık olan saçlar her zaman daha genç gösterir.

RelatedPost