,

Herkesin Dolabında Olması Gereken Boyfriend Pantolon Kombinleri

Her bayanın hayali güzel ve  şık olmaktır. Bu durum kişinin hem kendisini iyi hissetmesini sağlar, hem de kendine güven duygusunu perçinler. Gerek  öğrenci, gerek ev hanımı gerekse çalışan olsun bayanlar günlük hayatta rahat ve şık kıyafetler tercih etmektedirler. Bu kıyafetlerden bir taneside olmazsa olmaz diyebileceğimiz kot pantolonlar ve günümüzde trend haline gelmiş boyfriend pantolonlardır. Boyfriend pantolon modelleri, erkek  jean pantolon modellerinden yola çıkarak, kadın vücut yapısına göre tasarlanmış ve dar, bol, salaş başta olmak üzere pek çok çeşitte vitrinlerde yerini almış durumda. Sizler için boyfriend pantolon kombinleri arasından en şıklarını seçtik…

boyfriend pantolon kombinleri
Fotoğraf Kaynak: #119

Boyfriend jean nasıl giyilir?

Elbette ki  her kıyafet seçiminde olduğu gibi boyfriend jean pantolon seçerken de dikkat edilmesi gereken bazı kriterler var. Bu kriterler kişinin şişman – zayıf, uzun – kısa olmasına bağlı olarak değişiyor. Ayrıca boy friend pantolon üzerine oluşturulacak kombinlerde çok önem teşkil ediyor. Dar bir pantolon üzerine –  geniş bir bluz, geniş bir pantolon üzerine –  dar bir bluz, altına rahat bir spor ayakkabı, dar bir jean üzerine şık bir gömlek ve altına giyilen topuklu bir ayakkabı ile değişik kombinler oluşturulabilir. Dört mevsim rahatlıkla giyilebilen jean pantolonlar, uygun aksesuarlarla tamlandığında bir bütün oluşturacaktır. Bu aksesuarlar uygun renkte çantalar, küpeler, kolyeler olabilir. Boy friend pantolon modellerinin ortak özelliği paçalarının düz ve kıvrılmış olmasıdır. Bu sebeple de ayak bileklerinin zarif görünmesini sağlar.

Boyfriend pantolon kombinleri

boyfriend kombinleri

  • Yaz aylarında sade bir bluzle, şık bir şapkayla yapılmış boyfriend kot kombini.

boyfriend-jean-kombin

  • Penye bluz ve spor ayakkabı ile yapılmış şık bir boyfriends jean kombini.

Bu örnekler boyfriend jean modellerinden sadece birkaçı. Değişik  modellerde bluz, gömlek, ceket, ayakkabı, aksesuarlar ve pantolon kullanılarak yüzlerce kombin oluşturulabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken husus yapılan kombinin kişiye yakışmasıdır. Şık olmanın insan psikolojisi üzerinde olumlu etkisi düşünüldüğünde, moda her zaman kişiye yakışandır.

Önemli not: Boyfriend jean seçiminde partnerinizle aynı bütünlüğü yakalamanız için birlikte alışverişe gitmenizde fayda var.