,

Bir Cesaret Deneyi: Sıradan Birisi Victoria’s Secret Çamaşırları Giyerse Sonuç Ne Olur?

victoria secret istanbul

Amerikalı blog yazarı Nina Mohan (Instagram) aslında bir çok kadının aklında olan soruyu cevaplamak için büyük bir cesaret gösterip Victoria’s Secret ürünlerini normal ölçülerde bir kadın olarak kendi üzerinde denedi.

If I look uncomfortable it's because this skirt is totally see-through. Send help.

A photo posted by Nina (@ninamohan) on

Aslında bu deneme Victoria’s Secret markasının da “Outside Wear” mottosunu test etmek için güzel bir fırsat. Zira marka ürünlerini sadece evde giyilebilen iç çamaşırı algısından çıkartıp her yerde giyilmesini sağlamaya çalışıyor ve bu da daha çok satış anlamına gelen bir pazarlama fikrinden başka bir şey değil tabiiki.

İlk deneme; Dantelli Kalem Etek (52$)

victoria secret angels

Ofiste arkadaşları tarafından oldukça beğenildiğini ve üzerine giyilebilecek hoş bir süveter ile kolayca kombinlenebildiğini yazan Nina aynı zamanda görünenden farklı olarak bu etek ile oturmanın, yürümenin hatta dönmenin bile inanılmaz zor olduğu ekliyor.

victoria's secret online

İkinci deneme; Yeşil Bralette (58$)

victoria secret store sales

“Eğer yüzümden rahatsız olduğumu tahmin ediyorsanız kesinlikle haklısınız” diyor Nina. Ek olarak büyük göğüslü kadınlara hiç de uymayan ve yakışmayan Bralette tarzı sütyenler aynı zamanda Victoria’s Secret mottosu olan “Outside Wear” ile sol yanda gözüken mankenin aksine dışarıda giymeye hiç de uygun olmadığı söylüyor.

Üçüncü deneme; Yeşil Baby Doll Lingerie (68$)

victoria secret locations

Denediği 3 farklı ürün içerisinde en rahat olduğunu söylediği kombin bu. Tabii o gün iş yerinde patron veya insan kaynaklarından kimse yoksa diye ekliyor. Ek olarak kendisin Amerikada yaşadığını ilave edelim ki Türkiye’de yaşayan bir kadın için sıkıntı maalesef ofiste değil sokak kapısında başlayabilir.

Sonuç olarak 3 denemede de normal kıyafetlerine göre daha rahat olduğunu söyleyen Nina, yine de Victoria’s Secret ürünlerinin kombinlenerek dışarıda veya ofiste giymenin zor olduğu itiraf ediyor

If I look uncomfortable it's because this skirt is totally see-through. Send help.

A photo posted by Nina (@ninamohan) on