, ,

Bella Hadid’in Yaklaşan Victoria’s Secret Show’u İçin En Çok Hangi Kötü Özelliği Üzerine Çalışıyor? Not: Yürüyüş Değil

bella hadid kimdirBella Hadid, 20 yaşında, özellikle de Michael Kors, Ralph Lauren ve DKNY gibi şovlarda yürüdükten sonra sahnelereçok da uzak değildi – ancak modelin Victoria’nın Gizli Moda Gösterisi başlangıcıyla ilgili bazı çekincelikleri var.

Hadid İnsanlara “Yüksek standartta bir moda pistinde yürürken hiçbir şeyi düşünmüyorsunuz” dedi. “Sadece yürüyeceksin ve bu günlük bir şey. Günde bir çok gösteri yapıyorsun aslında, kıyafetlerini sergiliyor gibisin.”

Fakat VS gösterileri, diğer yandan kıyafetlerden çok daha fazla. “Kişilikle ilgili,” diye ekledi “Genel olarak  iç çamaşırıyla ilgili, ancak yüzünüzde bir gülümseme tutmak zorundasınız, etkileşim kurmanız gerekiyor; daha önce alıştığımdan farklı bir deneyim.”

Bella için en büyük zorluk mu? Gülümseyerek. “Ben çok iyi bir smiler (gülümseyici) değilim,” diye şunları söyledi. “Bunları daha fazla çalışmam lazım.”

gigi hadid kim

Kendisinden 1 yaş büyük olan ablası Gigi Hadid ise kardeşi Bella’nın bu durumuna sırıtarak becerilerini geliştirmeye çalışmak için evinde oda arkadaşının kapısının önünde büyük bir ayna yerleştirdiğini ve böylelikle yürümek ve uygulamak için daha fazla alana sahip olduğunu itiraf ediyor. “Benim için mükemmel, ama o gerçekten odasından kurtulamıyor” diye şaka yaptı.

Congrats to @bellahadid & ALL the models who are going to PARIS for the #VSFashionShow!! Be sure to watch Dec. 5. #VSFSParis16

A video posted by Victoria's Secret (@victoriassecret) on

Ve Bella onun doğal bir smiler olmadığını söylediğinde, nihayetinde yardım edemeyiz ancak biz katılmıyoruz.
bella hadid kaç yaşında

RelatedPost