,

Balık Etli Kadınlar İçin Moda Tüyoları

Yapmanız ve yapmamanız gerekenler için bir liste

balık etli kadınlar
Kaynak: Country Outfitter

Büyük beden insanlar güzel görünemez gibi bir görüş asla olmaz. Gereken yalnızca biraz moda bilgisi ve biraz da özgüven.

Unutmayın ki güzel görünmenin beden ölçüsü ile hiçbir zaman alakası yok, önemli olan kendinizi güven duyabileceğiniz kıyafetleri giymez ve vücudunuzdaki en iyi bölümleri ön plana çıkarmaktır. Artık modayı kendi avantajınıza kullanmanın ve vücut hatlarınızın görkemini ortaya çıkarmanızın zamanı.

Balık Etli ve Kıvrımlı Hatları Olanlar için Rehber:

YAP: İnsanların “neleri giyemezsiniz” önerisini dinlemeyi bırakın ve ne istediğinize odaklanın. Artık neredeyse bel ölçüsünü 65cm olanları Plus-Size kabul eden moda endüstrisini kim neden dinlesin ki?

YAPMA: Enine çizgi giyemeyeceğinize dair şehir efsanesinden kurtulun. Tek yapmanız gereken stilinizi biraz zorlayarak bir ceket veya renkli bir pantolon ile bunu deneyebilirsiniz.

YAP: Vücut şeklinize göre giyinmelisiniz. Eğer dikdörtgen bir vücut şekline sahip iseniz bunu şekillendirecek elbiselere ihtiyacınız vardır. Kum saati vücut şekline sahip olanlar ise bazı hatlarını göstererek vurgu yapabilecekken, armut şeklinde vücut tipi olanlar bu oranı biraz denge kurarak dengeleyebilirler.

YAPMA: Sürekli trendleri takip etmek zorunda değilsiniz. Sizin tarzının ne ise onu kullanmaya devam etmelisiniz. Unutmayın ki bazı tarzlar klasiktir ve zamana meydan okur.

YAP: En beğendiğiniz kıvrımlarınızı gösterin çünkü onlar sizin servetiniz. Eğer gurur duyuyorsanız saklamanıza gerek yoktur.

YAPMA: Saklamak için sürekli siyah giymek zorunda değilsiniz. Mutlaka ince gösterme etkisi vardır ancak hayatınız boyunca da matemdeymişsiniz gibi gözükmek sizi sıkabilir.

YAP: Renkleri kullanmayı öğrenin. Bu renkler çok cesur ve fuşya olmak zorunda değil sadece  en iyi vücut hatlarınızı gösterecek kadar yeterli olması yetecektir.

YAPMA: Trend olmak için aksesuar kullanmak zorunda değlisiniz. Mücevherler, cüzdanlar ve şallar bedeninizi kapatmak için kullanacağınız en son tercih olsun.

YAP: Hoşunuza giden bir jean bulun ve bundan bir iki çift satın alın. Çizme paça pantolon sizi daha uzun gösterecektir veya doğru bedendeki bir skinny jean hatlarınızı sararak sizi farklılaştırabilir.

YAPMA: Uzun askılı çantalar kullanmayan. Sizi şekilsiz ve dağınık göstererek vücudunuzun güzel noktalarını da kapatacaktır.

YAP: Vücudunuza yapışan kıyafetler kullan.Bunlar hatlarınızın gerçek güzelliğini ortaya çıkaracaktır.

YAPMA: Küçük gelen kıyafetler giymeyin. Gerekirse cesur giyinin ancak seyrek de olsa vücudunuzu gösteren parçalar ile görüntünüzü hoş tutabilirsiniz. B

YAP: Etek giyin!  Uzun veya kalem etek hiç farketmez. Etekler her zaman güzel gösteren seçimlerdir.

YAPMA: Unutmayın ki botlar her zaman ayakkabı seçiminde güzel bir seçenektir. Bilekten botlar veya uzun botlar sizi her zaman daha güzel gösterecektir.

Kaynak: http://www.onecountry.com/dos-and-donts-fashion-tips-for-the-curvy-girl-1648128736.html