,

Bakır Tonları Saç Rengi Düşünenler İçin Tüm Detaylar

En son trend saç renkleri…

Saç renginiz artık size eskisi kadar hoş gelmiyor mu? Biraz saçlarınızla değişiklik vakti geldiğini mi düşünüyorsunuz? Son zamanların en çok tercih edilen bakır tonları saç rengi size ayrı bir hava katacak. Artık salına salına gezme sırası size geldi. Bu anın tadını çıkarmaya bakın. Bakırın birçok tonda renk yelpazesi vardır. Özellikle kadınların en çok beğendiği saç rengi bakır karamel saç rengidir. Bakır tarçın saç rengi, koyu bakır saç rengi artık sizi olduğunuzdan daha enerjik hissettirecek. Canınız mı sıkkın, Moraliniz mi bozuk? Patronunuz bugün canınızı mı sıktı? Atın kendinizi kuaförünüze bakır tonlarında bir saç rengine boyayıversin. Bakır karamel saç renkleri kataloğundan bir renk seçip farkınızı konuşturun. Bakır saç renklerini size yakışıp yakışmadığı fikrini kuaförünüze sormayı unutmayın tabi ki!

Nedir bu bakırın tonları?

bakır tonları saç rengi
Fotoğraf Kaynak: KL

Başlıca bakır saç rengi tonlarından bahsetmek istiyorum. Göz renginize ve ten renginize göre size en uygun bakır tonlarında ki saç rengini tercih edebilirsiniz. Kadınların genellikle tercih ettikleri bakır tonları; Bakır kızıl saç rengi, kızıl bakır saç rengi, karamel bakır saç rengi, kahve bakır saç rengi, tarçın bakırı, kahve kızıl saç rengi, bakır kumral saç rengi, koyu bakır saç rengi gibi tonlar saç renkleri kataloğunda bulunmaktadır.

Tarçın bakır saç rengi tercihiniz mi?

tarçın bakır saç rengi nasıl elde edilir

Tarçın bakır saç rengi nasıl elde edilir? Orijinal bir renge sahip olan tarçın bakır rengi kimlere yakışır? Öncelikle bakır saç rengine ya da tarçın bakır saç rengine kavuşmak için doğal saç renginize dönmeniz gerekir. Kış aylarında koyu kızıl bakır tonlarına veya koyu bakır tonlarına dönebilirsiniz. Yazın durum biraz daha farklı olacaktır. Açık bakır saç rengi tonları tam size göredir.

Kumral ya da açık tenli misiniz?

bakır karamel saç renkleri kataloğu

Eğer açık kumral bir tene sahipseniz bakır tonlarının çoğu yakışacaktır. Tarçın bakır ve açık bakır tonları beyaz tenli kadınları daha genç ve güzel göstermektedir. Koyu bir tene sahipseniz bakır tonlarını kullanırken mutlaka kuaförünüze danışmanız gerekir.  Genel olarak beyaz tenli kadınların ilk tercihi koyu bakır tonları tarçın bakırı, koyu bakır saç renginden yanadır. Daha kadınsı ve hoş durmaktadır.  30 yaşını geçen kadınlar açık bakır tonlarını pek tercih etmezler. Olduğundan daha yaşlı gösterir düşüncesiyle akıllarından bile geçirmezler. Kadınların en çok tercih ettikleri bakır tonları saç renkleri arasında bakır karamel saç renkleri kataloğundan seçecekleri renklerde mevcuttur. “Artık daha iddialı olmak istiyorum” diyorsanız ten renginize uygun bakır tonlarındaki saç rengine boyatmalarında fayda vardır.

Bakır tonları saç rengi öncesi kuaförünüze danışın!

bakır tarçın saç rengi

Saç rengi değiştirme konusunda radikal bir karar alıyorsanız en iyi fikri yukarıda belirttiğimiz gibi kuaförünüz verir. Tarçın bakır saç rengi diğer bakır saç renklerinin içerisinde en iddialı olanıdır. Açık tenli bayanlarda bu renk daha güzel olmaktadır. Saçlarınız sarı veya daha açık bir tona sahipse tarçın bakır saç rengi daha güzel ve daha kolay olmaktadır. Ancak tarçın bakır ve bakır kızıl renklerinden birini kullanmak istiyorsanız makyaj çantanızı da yanınızdan ayırmayı unutmayın…