,

4 Maddede Çarpık Bacaklılar Nasıl Giyinmeli?

Çarpık bacaklılar için hayat kurtarıcı öneriler

Çarpık bacaklarınızdan şikâyetçisiniz ve bunun için ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Çarpık bacaklılar nasıl giyinmeli konusunu araştırıyor; ama tatmin olmadığını cevaplar mı alıyorsunuz? Dilerseniz sizi bu konuda rahat ettirecek, işe yarar çözümler ve tüyolar içeren yazımıza bir göz atın. Aslında neleri yanlış yapıyoruz, neleri daha farklı yapabiliriz birlikte görelim.

Çarpık bacaklılar ne giymeli
Fotoğraf Kaynak: Harper’s Bazaar

Hepimizin farklı fiziksel özellikleri var. Kimimizin boyu bir diğerinden kısa, kimimizin beli bir başkasına göre kalın. Değiştiremeyeceğimiz fiziksel özelliklerimiz için hepimiz birçok alternatif yol arayışındayız. Örneğin çarpık bacaklara sahipsek; çarpık bacaklılar nasıl etek giymeli, en çok yakışacak model hangisi, bacaklarımızı nasıl gizleyebiliriz; hepimizin aklını meşgul eden sorular. Çözümü ise ufak birkaç tüyoda gizli. Gelin işe yarar yöntemlerle kendinizi nasıl daha iyi hissedebilirsiniz bakalım.

çarpık bacaklılar nasıl etek giyinmeli
Fotoğraf Kaynak: kadınvekadın

Geniş paçalarla barışın

Son dönemin trend parçalarından geniş paçalı pantolonlar, çarpık bacaklı kadınlar nasıl pantolon giymeli sorusunun en kısa cevabı. Bu pantolon sayesinde hem bacaklarınızı zarifçe gizlemiş, hem de modayı yakından takip ettiğinizi göstermiş oluyorsunuz. Özellikle yüksek belli olan modelleri renk renk alabilir, şık ve elegan parçalarla kombinleyebilirsiniz. Çarpık bacaklılar nasıl giyinmeli diye düşünüyorsanız ilk olarak bu modellere açık olmanız gerektiğini de bilmeniz gerekiyor. Daha önceden yazdığımız palazzo pantolon modelleri yazımıza göz atabilirsiniz.

çarpık bacaklılar nasıl pantolon giymeli
Fotoğraf Kaynak: Shein

Çarpık bacaklılar nasıl etek giymeli?

Etek söz konusu olduğunda kısası uzunu fark etmezsizin iyi bir duruşa sahip olmanızı ister. Modeli ne olursa olsun kendisini iyi göstermek için sizin onu taşımanıza ihtiyacı vardır. Kendinizden emin olduğunuz zaman üzerinizdeki parçayı da taşımanız farklılaşacaktır.

Çarpık bacaklara sahipseniz kurtarıcınız olan etek modeli kloş etekler olmalıdır. Özellikle diz altında biten modelleri çarpık bacaklılar nasıl giyinmeli sorusunun en şık cevabı niteliğindedir. Üzerinde kullanacağınız şık bir parça ve zarif bir stiletto ile günün her saati her davet için hazır olacaksınız.

Çarpık bacaklılar nasıl giyinmeli
Fotoğraf Kaynak: fantasylinen

Şalvar tarzı modeller tam size göre

Çarpık bacaklılar nasıl etek giymeli diye düşünürken bir yandan da günün hızlı koşturmalı vakitleri için kıyafete ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Şalvar tarzı geniş ve rahat kesimli pantolonlar bu ihtiyacınızı karşılamak için var. Çarpık bacaklı kadınlar nasıl pantolon giymeli diye düşünürken, bu son moda modeli de aklınızdan çıkarmamalısınız.

Çarpık bacakları olanlar nasıl pantolon giyinmeli
Fotoğraf Kaynak: Cosmopolitan

Aynı zamanda yırtık jeanlerin de bacaklarınızı gizlemede farklı bir illüzyon yeteneğine sahip olduğunu da unutmayın. Bir başka jeans trendi olarak boyfriend pantolon kombinleri yazımıza gözatabilirsiniz.

Çarpık bacaklılar nasıl etek giymeli
Fotoğraf Kaynak: Blogspot

Her şey düşünülmüş

Özellikle son dönem moda akımlarının ortaya çıkardığı ihtiyaçlardan biri de, trend parçalarda hangi vücut tipinin nasıl bir ihtiyacı olduğu sorusu. Örneğin çarpık parantez bacaklarından şikayet eden bir kadın, çarpık bacaklılar için özel çorap sayesinde dilediği mini eteği kullanabilir. İşte şimdi  bunun için tasarlanan tüm parçaları ve özel modelleri keşfetmek için araştırmalara girmenin tam zamanı!

çarpık bacaklılar için özel çorap
Fotoğraf Kaynak: Harper’s Bazaar

Eğer günlük yaşantınızda size zorluk yaşatan bir çarpık parantez bacak sorununuz varsa bu konuda mutlaka uzman doktorlara görünerek hastalığınızın ilerlemesini önleyecek adımlar atmalısınız.